Aktualności

8 październik 2016

AMIDALA Dobrochoczy - NAJPIĘKNIEJSZYM SZCZENIĘCIEM
na Hubertusie Spalskim 2016. - sędzia - Viva Maria Soleckyj Szpunar
W konkurencjach na ringu najpiękniejsze szczenię wyżłów niemieckich krótkowłosych - sędzia Francisco Ruiz Rodriguez (Hiszpania)ących...

10 września 2016r

Debiut naszej Amidali. Troszkę zmieszana, pobudzona taką ilością psów ale dzielnie się prezentowała na ringu. Pierwsze miejsce i ocena Wybitnie Obiecująca w klasie młodszych szczeniąt na Krajowej Wystawie Psów Rasowych oddziału Chorzów.

12 czerwca 2016

47 Krajowa Wystawa Psów Rasowych - National Dog Show Bytom 2016

Mieliśmy dużo obaw czy nie za wcześnie na wystawy, suka nie jest jeszcze w pełni formy po 12 szczeniakach, ale pierwsze miejsce w klasie otwartej, złoty medal i kolejny wniosek CWC.
Tak więc miło nam poinformować iż Tara to nowy Champion Polski.
ć

uwagę odwiedzających...

05 maja 2016r

Przegląd miotu " Odbiór miotu przeprowadzony w miejscu hodowli. Miot dobrze odchowany, zsocjalizowany, wszystkie szczeniaki mają prawidłowy zgryz, psy mają jadra w mosznie. Szczenięta odrobaczone i zaszczepione zgodnie z kalendarzem. Suka, matka szczeniąt w doskonalej kondycji." odwiedzających...

01 maja 2016r

Maluchy szykują się do przeglądu miotu i wyruszenia do nowych domków. Życzymy przyszłym właścicielom miłych chwil spędzonych ze swoim czworonożnym przyjacielem a wyżlątkom ciepłych domków i dużo zdrowia i hektarów terenu do wybiegania.

26 marca 2016

Z okazji Świąt Wielkanocnych - życzymy wszystkim smacznego jajka i mokrego dyngusa

16 marca 2016r

Na świat przyszło dwanaście wyżlątek efekt skojarzenia naszej Tary z Orim czyli Chorałem ze Snu Nemroda, zapraszamy do galerii szczeniąt oraz zakładki szczenięta

11 luty 2016r

Badania USG potwierdziły ciążę Tary, małe wyżełki przyjdą na świat w połowie marca

14 styczeń 2016r

Randka Tary z Chorałem ze Snu Nemroda, piękny i utytułowany pies, z niecierpliwościa będziemy czekać na szczeniaki z tego skojarzenia.

22 listopad 2015r

International Dog Show. Kieleckie Hale Targowe gościły ponad trzy tysiące psów wszystkich możliwych ras. Piękna sylwetka i doskonała kondycja naszej wyżlicy została doceniona przez oceniających sędziów. Tara zająła pierwsze miejsce w klasie otwartej suk wyżłów zdobywając złoty medal, następnie zdobyła tytuł najlepszej dorosłej suki a w dalszej kolejności wygrała z wszystkimi przedstawicielami wyżłów zdobywając piękny puchar za zwycięstwo rasy.

07 listopad 2015r

International Dog Show Poznań

Nasza Tara (Quazi) dzielnie prezentowała się na ringu zdobywając drugie miejsce i srebrny medal w kategorii suk wyżłów uzyskując od sędziów ocenę doskonałą.

03 październik 2015r

W malowniczej scenerii parkowej, przy pięknej słonecznej pogodzie odbyła się Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich organizowana przez ZKwP oddział Rybnik. Qazi (Tara) pokazała się z jak najlepszej strony zajmując pierwsze miejsce i złoty medal w klasie otwartej suk wyżłów niemieckich krótkowłosych otrzymując kolejny wniosek CWC na Chempiona Polski.

polowania 2015r

Sezon polowań intensywny, choć kaczek w moim obwodzie mało Tara dzielnie się spisuje, aport kaczek z wody to jej ulubione zajęcie. Czekamy na sezon na koguty.

12 wrzesień 2015r

Krajowa Wystawa Psów Rasowych organizowana przez oddział ZKwP w Chorzowie.

Tara zajmuje pierwszw miejsce, zdobywa złoty medal, tytuł najlepszej dorosłej suki oraz otrzymuje CWC

sierpień 2015r

Do reszty naszej sfory, czyli wyżlicy i beagla dołączyła Cicha Woda, Polski Owczarek Nizinny z hodowli Carpe Jugulum.

polowania 2014r

Pierwsze zbiorówki naszej wyżlicy. Jako jedyny wyżeł w kole zachwyca kolegów swoją pracą, teraz mogą w pełni poczuć smak polowania na pióro z wyżłem. Tara zostaje pełnoprawnym członkiem mojego koła.

sierpień 2014r

Tara staje do egzaminu se swoich zdolności łowickich. Próby Pracy Wyżłów przechodzi koncertowo zdobywając dyplom pierwszego stopnia, potwierdzając formalnie iż jest w pełni tego słowa znaczeniu psem myśliwskim.

sierpień 2013r

Liczba domowników powiększa się o Quazi - małą wyżlicę. U nas otrzymuje imię Tara. Jest pojętna i odważna i od pierwszych dni przejawia silny instnkt łowiecki.

Please reload

© 2023 by EDDIE BAKER. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now